VIVO Single Top 24 inch Scissors Lift Keyboard and Mouse Riser, Height Adjustable Laptop Desk, For Ergonomic Sit Stand Workstations, Black, DESK-V024A
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
(as of May 13, 2026 02:17:44 UTC – Details)
Buy On Amazon
From the brand
Electric Desks
Desk Converters
keyboard mount on deskkeyboard mount on desk
Desk Accessories
VIVO brand offersVIVO brand offers
Customer ImagesCustomer Images
Ergonomic Ultra Slim 24 inch Keyboard Riser: Features a 23.6 inch x 11.8 inch platform that raises your keyboard and mouse to a comfortable typing position, supporting up to 11 lbs of weight for standing workstations
Solid Steel Base Construction: The 22 inch x 11.8 inch base and sturdy frame provide excellent support for your keyboard and mouse layout, with a security lock that keeps the keyboard riser locked at the lowest level to prevent accidental movement
User Reviews
0.0 out of 5
0
Write a review
There are no reviews yet.
Be the first to review “VIVO Single Top 24 inch Scissors Lift Keyboard and Mouse Riser, Height Adjustable Laptop Desk, For Ergonomic Sit Stand Workstations, Black, DESK-V024A”
Your email address will not be published. Required fields are marked *